Reklama

Tauron Ciepło chce podłączać budynki do sieci, ale brakuje wykonawców

Fot. archiwum.

Redakcja

Po raz kolejny Tauron Ciepło próbuje zachęcić potencjalnych wykonawców do brania udziału w przetargach ogłaszanych przez spółkę. W tym celu 7 marca odbędzie się „Dzień otwartych drzwi wykonawcy”. Chęć udziału można zgłaszać do 2 marca.

Po raz drugi Tauron Ciepło organizuje spotkanie dla wykonawców. Skierowane jest ono do wszystkich potencjalnych wykonawców inwestycji i remontów oraz dostawców i producentów materiałów zamawianych przez spółkę.

W trakcie spotkania, zostanie przedstawiony planowany zakres prac remontowych i inwestycyjnych przewidzianych na rok 2018, w tym również prac w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji.

Dodatkowo, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, w rozmowach bezpośrednich, będzie można uzyskać informacje na temat:  wymogów formalnych w postępowaniach przetargowych, zasad obowiązujących we współpracy z firmami zewnętrznymi, procedur bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasad korzystania z platformy zakupowej Tauron. Spotkanie odbędzie się 7 marca, w spółce Tauron Ciepło przy ul. Siemianowickiej 60 w Katowicach, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu „Dzień drzwi otwartych dla Wykonawcy” należy kierować na adres: zakupy@tauron-cieplo.pl  lub dzwoniąc na nr telefonu: 516-112-352, 516-115-781  do 2 marca 2018 roku.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij