Reklama

Tauron Ciepło chce podłączać budynki do sieci, ale brakuje wykonawców

Fot. archiwum.

Redakcja

Po raz kolejny Tauron Ciepło próbuje zachęcić potencjalnych wykonawców do brania udziału w przetargach ogłaszanych przez spółkę. W tym celu 7 marca odbędzie się „Dzień otwartych drzwi wykonawcy”. Chęć udziału można zgłaszać do 2 marca.

Po raz drugi Tauron Ciepło organizuje spotkanie dla wykonawców. Skierowane jest ono do wszystkich potencjalnych wykonawców inwestycji i remontów oraz dostawców i producentów materiałów zamawianych przez spółkę.

W trakcie spotkania, zostanie przedstawiony planowany zakres prac remontowych i inwestycyjnych przewidzianych na rok 2018, w tym również prac w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji.

Dodatkowo, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, w rozmowach bezpośrednich, będzie można uzyskać informacje na temat:  wymogów formalnych w postępowaniach przetargowych, zasad obowiązujących we współpracy z firmami zewnętrznymi, procedur bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasad korzystania z platformy zakupowej Tauron. Spotkanie odbędzie się 7 marca, w spółce Tauron Ciepło przy ul. Siemianowickiej 60 w Katowicach, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu „Dzień drzwi otwartych dla Wykonawcy” należy kierować na adres: [email protected]  lub dzwoniąc na nr telefonu: 516-112-352, 516-115-781  do 2 marca 2018 roku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*