Reklama

Tauron Ciepło zaprasza wykonawców do siebie jeszcze przed przetargiem

Redakcja
Tauron Ciepło nie jest zadowolony z ofert, jakie wpływają na ogłaszane przez spółkę przetargi. Dlatego zaprasza wszystkich potencjalnych wykonawców na spotkanie. „Dzień otwartych drzwi dla wykonawcy” odbędzie się 15 lutego.

Podczas spotkania przedstawiciele spółki przedstawią plan remontów i inwestycji na 2017 rok. Chodzi o to, żeby potencjalni wykonawcy i dostawcy mogli zorientować się z odpowiednim wyprzedzeniem czy, kiedy i na jakich zasadach będą mogli wziąć udział w ogłaszanych przez Tauron Ciepło przetargach.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich potencjalnych wykonawców inwestycji i remontów oraz dostawców i producentów materiałów zamawianych przez spółkę.

W trakcie spotkania przedstawiciele Tauron Ciepło przybliżą również wymogi formalne w postępowaniach przetargowych, zasady etyki obowiązujące we współpracy z firmami zewnętrznymi,  procedury bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasady korzystania z platformy zakupowej firmy.

Zgłoszenia, maksymalnie dwóch przedstawicieli z każdej firmy, można wysyłać na adres [email protected] do dnia 13 lutego.Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 516 110 043 i na naszej stronie internetowej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*