Reklama

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Polska-Korea na Stadionie Śląskim

Łukasz Kądziołka
Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej zostało jeszcze kilka miesięcy, ale wcześniej Polacy rozegrają dwa mecze towarzyskie. Jeden z nich na Stadionie Śląskim. Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

W marcu Polacy zagrają dwa mecze towarzyskie. Jeden z Koreą Południową, a drugi z Nigerią. Ten pierwszy zostanie rozegrany w Chorzowie. Dla piłkarzy to rozgrzewka przed występem na mundialu. Z kolei dla publiczności pierwsza okazja do zobaczenia reprezentacji Polski na przebudowanym Stadionie Śląskim. Dzisiaj Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił sprzedaż biletów na to wydarzenie. Pierwsza faza sprzedaży przeznaczona jest dla posiadaczy Kart Kibica i potrwa do 27 lutego. Po tym terminie do zakupu nie będzie już wymagana karta. Ceny biletów na mecz Polska – Korea Południowa zaczynają się od 40 zł (bilet ulgowy w sektorze rodzinnym) i kończą na 160 zł (bilet normalny na miejsca I kategorii). Bilety są dostępne wyłącznie za pośrednictwem portalu Łączy Nas Piłka. Mecz Polska – Korea Południowa na Stadionie Śląskim odbędzie się 27 marca o godzinie 20.45.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij