Reklama

Remont Francuskiej potrwa kilka dni dłużej

G. Ż.
Przeciąga się remont ul. Francuskiej. Prace miały się zakończyć już w ubiegłym tygodniu, ale jeszcze trwają. W środę w godzinach szczytu pokonanie odcinka Francuskiej od ul. Powstańców do ul. Warszawskiej zajmowało kilkanaście minut.

Na ul. Francuskiej wymieniana jest nawierzchnia. Opady deszczu opóźniły prace, które miały się zakończyć do minionego piątku. – Jeśli pogoda pozwoli, droga powinna być gotowa w tym tygodniu – powiedział nam w środę Konrad Wronowski, zastępca dyrektora MZUiM w Katowicach.

Na razie nowy asfalt udało się położyć do wysokości ul. Mariackiej Tylnej. Dzisiaj wjazd od tej strony na ul. Francuską jest utrudniony. Robotnicy kierują w tym miejscu ruchem. Drogowcy muszą jeszcze wyasfaltować ostatni fragment ulicy, a potem namalować pasy. Dziś i jutro w godzinach szczytu lepiej omijać Francuską.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij