Reklama

Alchemia Światła – multimedialne widowisko o naturze stworzenia

Fot. Biuro prasowe Tauron Dystrybucja.

Redakcja
To było połączenie mappingu, efektów specjalnych, teatru ognia, pokazów świetlnych, laserowych i pirotechnicznych oraz muzyki, tańca i śpiewu. W piątkową noc na gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się spektakl „Alchemia Światła”.

Przygotowania do spektaklu trwały od kilku dni. Od początku tygodnia zamknięty był wjazd na pl. Sejmu Ślaskiego. Wszystko po to, żeby przygotować całe zaplecze i scenę. Wystąpiło na niej około 70 artystów, w tym akrobaci i tancerze a Art Color Ballet, muzycy i wokaliści m.in. Jelonek, Motion Trio, Agnieszka Kupiszewska czy Dominika Barabas. Za pomocą dźwięku, światła , śpiewu i tańca opowiedzieli historię o naturze stworzenia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij