Reklama

82-latek potrącony na pasach

Ł. K.
Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych w Katowicach. 82-latek trafił do szpitala w Ochojcu.

Kobieta kierująca samochodem marki Audi tłumaczyła, że nie zauważyła mężczyzny na przejściu. Do potrącenia doszło ok. godziny 7.17 na ul. Śląskiej. Dokładniej na przejściu dla pieszych na wysokości budynku o numerze 32a. Poszkodowany to 82-letni mieszkaniec Katowic. Mężczyzna trafił do szpitala w Ochojcu. Na razie nie wiadomo w jakim jest stanie.

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. Patrycja Styczeń 5, 2018 at 6:58 pm - Odpowiedz

  Mam informacje do przekazania, dlatego też proszę rodzinę Potrąconego Pana o wiadomość na email:

  patrycja.legnicka@interia.pl

 2. Piotr Styczeń 5, 2018 at 6:47 pm - Odpowiedz

  Dlaczego strach? Czy tak trudno obejrzeć się w dwie strony i poczekać aż przejadą auta!? Lepiej trafić do szpitala lub na cmentarz niż chwilkę poczekać? Pasy to nie przejazd przez chodnik tylko przejście przez drogę. Pierwszeństwo ma samochód, NIE PIESZY!!! Wyjątek kiedy pieszy już jest na pasach, ale nie korzystajcie z tego wyjątku, lepiej poczekać. Kierowca nie widzi tak samo (tyle samo) co pieszy czy rowerzysta!

 3. tesia Styczeń 5, 2018 at 4:58 pm - Odpowiedz

  Wtargnął na pasy nagle. …

 4. mirekk Styczeń 5, 2018 at 9:56 am - Odpowiedz

  Strach przechodzić na pasach 😛

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij