Reklama

Zwężenia na DK86 w Katowicach. MZUiM będzie naprawiał nawierzchnię

Redakcja
Dziś i jutro na DK86 w Katowicach mogą pojawić się utrudnienia dla kierowców. Zaplanowano prace na jednej z jezdni.

Utrudnienia na DK86. 1 i 2 lutego zaplanowano naprawy na około 2-kilometrowym odcinku drogi. Mają one być prowadzone na jezdni w kierunku węzła Giszowiec. Drogowców można spodziewać się na fragmencie od ul. Kołodzieja w Murckach (rejon stacji Mol) do ul. Górniczego Stanu w Giszowcu. Jak informuje MZUiM, prace naprawcze będą prowadzone punktowo, dlatego na drodze mogą wystąpić miejscowe zawężenia jezdni, wpływające na płynność ruchu.

Roboty zaplanowane są na czwartek i piątek , ale ich realizacja zależy od warunków atmosferycznych. Przy niesprzyjającej pogodzie mogą zostać przesunięte na inny termin.


Tagi:

Komentarze

  1. obserwator 1 lutego, 2024 at 11:39 am - Reply

    utrudnienia stanowia nie dokonczone inwestycje w katowicach ,brak rozbudowy DTS w kierunku myslowic brak dwu jezdniowki do siemianowic ligoty zacisk na brynowie grundmana wezel mikolowski i wiele innych rozpoczecia prac nie widac a niektore z drog mialy byc juz gotowe ponad 40 lat temu !

    • Parkingowy 1 lutego, 2024 at 12:36 pm Reply

      Dokładnie. Wiadukty wybudowane za komuny z zapasowymi przęsłami dalej mają ten “zapas” mimo, że już od dawna zachodzi potrzeba jego wykorzystania. A obietnicą “tramwaju na południe” opędzi się kolejną kampanię wyborczą 🙂

Dodaj komentarz

*
*