Reklama

Znane są nazwiska pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Fryderyków w Katowicach

Grzegorz Żądło

Organizatorzy ujawnili nazwiska pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas gal wręczenia Fryderyków, które odbędą się 9, 10 i 12 marca. Już można kupować bilety na to wydarzenie.

25. edycja nagrody Fryderyk będzie miała wyjątkową formę. Po raz pierwszy, w gali będzie mogła uczestniczyć publiczność. Poza tym odbędą się koncerty, a całość ma mieć charakter festiwalu. Impreza odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i NOSPR. Najpierw, 9 marca, odbędzie się Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Z kolei 12 marca w NOSPR będzie można wziąć udział w Gali Muzyki Poważnej. Pomiędzy – 10 marca – w MCK wystąpią zaproszeni artyści, którzy są już laureatami Fryderyków lub otrzymali nominacje do tej nagrody.

Podczas gali w sobotę 9 marca wystąpią: Kayah, Nosowska, Edyta Górniak, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kortez i Lanberry.

Transmisja z gali wręczenia statuetek w kategorii muzyki rozrywkowej 9 marca rozpocznie się o godz. 21:00 na antenie TVN.

Z kolei w niedzielę 10 marca, w trakcie dnia festiwalowego, wstąpią: Dawid Podsiadło, Brodka, The Dumplings, Łąki Łan i Mela Koteluk.

O tym gdzie można kupić bilety na Festiwal Fryderyki pisaliśmy TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*