Reklama

Złodzieje weszli do otwartego mieszkania w Katowicach. Policja szuka sprawców

Redakcja
Policjanci z Katowic poszukują sprawców kradzieży. Dwie osoby weszły do jednego z mieszkań w Brynowie. Policja pokazuje ich twarze.

Mężczyzna i kobieta poszukiwani przez policjantów z Katowic. Nagrała ich kamera monitoringu znajdująca się na klatce schodowej. Złodzieje weszli do jednego z bloków przy ul. Galllusa. Następnie wykorzystali nieuwagę jednej z lokatorek. Jej mieszkanie było otwarte. Sprawcy zakradli się do środka i zabrali torebkę, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze. Policjanci z komisariatu III policji w Katowicach poszukują kobiety i mężczyzny.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznych na zdjęciach, są proszone o kontakt z policjantami komisariatu przy ul. Książęcej 20, pod numerami telefonów (32/200-25-55, 32/200-38-00, 32/200-38-39, 112) lub pod adresem e-mail: [email protected].

AKTUALIZACJA Po kilku dniach sprawcy zostali zatrzymani przez policję.


Tagi:

Komentarze

 1. Krzysztof 11 grudnia, 2019 at 9:22 pm - Reply

  Ci ze zdjęcia to nie są ze Śląska – przyjezdni widać po facjatach. Forsę trzyma się w banku. Oni widzieli kamerę i nic sobie z tego nie robili bo są obcy i mało kto ich widział. Na całym świecie ludzie płacą za Ochronę i wszędzie przy wejściu do budynku jest ochrona w specjalnym pomieszczeniu – w wielu miastach z bronią i systemem alarmowym podłączonym do siedziby Policji oraz centrum monitoringu. Patologii i ludzi z psełdo emigracji będzie coraz więcej – dlatego za ochronę należy płacić i tak jak w Niemczech, Czechach czy Francji mieć broń osobistą to podstawa. Tak już robi dużo Polaków.

 2. Daniel 11 grudnia, 2019 at 10:18 am - Reply

  Dokładnie to ukry, mieszkają tam Kaj kolega wspomniał, ale trzeba ich złapać samemu!

 3. Torbiel 10 grudnia, 2019 at 4:54 pm - Reply

  Ja ich chyba widziałem jakiś czas temu w Aldi na Woźniczki. Jeśli Ci z Aldi i Ci ze zdjęcia to te same osoby, to są zza wschodniej granicy. Gość na zdjęciu ma buty robocze. Poszukiwania zacząłbym w pewnym znanym domu obok Bikershop.

 4. AA 10 grudnia, 2019 at 3:08 pm - Reply

  Czy osoby na zdjęciu nie wyglądają wam jak Cyganie ?

Dodaj komentarz

*
*