Reklama

Zamaskowany mężczyzna wszedł do Żabki z nożem. Nagrała go kamera [WIDEO]

Redakcja
Rozbój w sklepie sieci Żabka w Katowicach. Mężczyzna groził nożem dwóm osobom na os. Ptasim. Policjanci szukają sprawcy i publikują nagranie z monitoringu.

Mężczyzna groził nożem i zabrał gotówkę z kasy w jednym ze sklepów w Katowicach. Wszystko działo się krótko przed zamknięciem Żabki przy ul. Lelków 3 na os. Ptasim. Do środka wszedł mężczyzna. Był zamaskowany, miał rękawiczki i trzymał nóż. Rozbój w sklepie w Katowicach nagrała kamera. Na nagraniu widać jak sprawca wymachuje nożem i krzyczy do osób stojących przy kasie. W sklepie znajdowały się wtedy dwie osoby. Oprócz pracownika była tam klientka, która akurat robiła zakupy. Po chwili ekspedientka zaczęła wykładać gotówkę na ladę. Mężczyzna zabrał pieniądze i wyszedł.  Do rozboju doszło 13 listopada około godz. 22.30.

Katowicka policja szuka sprawcy rozboju. Ustalony został jego rysopis. To mężczyzna w wieku około 25-30 lat o krępej budowie ciała. Ma oczy koloru jasnego i zakrzywiony nos. Podejrzewany ubrany był w czarną bluzę z kapturem z logo koloru czerwono-zielono-żółtego na wysokości lewej strony klatki piersiowej, czarne spodnie dresowe, szare buty sportowe z białą podeszwą, czarny szal – chusta zasłaniająca twarz i rękawiczki koloru – szaro-czarnego z zielonymi przeszyciami. Ponadto policjanci opublikowali nagranie z monitoringu i proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego KMP w Katowicach pod nr tel. 32/200-20-00, 32/200-23-03 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*