Reklama

Okradł dom w Brynowie. Nagrała go kamera [WIDEO]

Redakcja
Mężczyzna włamał się do domu jednorodzinnego w Katowicach. Policja poszukuje sprawcy kradzieży, do której doszło w ostatnich dniach w dzielnicy Brynów.

Wszedł do domu w Brynowie, wyniósł cenne rzeczy, a wszystko nagrała kamera. Jest nagranie mężczyzny podejrzanego o włamanie i kradzież. Doszło do niego 26 września, w ciągu dnia. Sprawca wykorzystał nieobecność właścicieli domu jednorodzinnego przy ul. Parczewskiego. Ukradł biżuterię, gotówkę, zegarki oraz ruble carskie. Policja postanowiła upublicznić nagranie z kamery i prosi o pomoc.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 28 58, 32 200 25 55 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

  1. Krzysztof 30 września, 2019 at 3:44 pm - Reply

    Kamery w centrum miasta są bardzo potrzebne i powinno być ich dużo. Złodzieje nie będą bezkarni bo wszyscy zostaną nagrani we wszystkich punktach miasta i we wszystkich rejonach budynków.

Dodaj komentarz

*
*