Reklama

Ukradli torebkę, a internauci pomogli policji ich znaleźć

Redakcja
Trzy dni wystarczyły na namierzenie złodziei. Mężczyzna i kobieta trafili w ręce policji dzięki pomocy internautów. Ukradli torebkę z otwartego mieszkania w Katowicach.

Internauci pomogli po raz kolejny w namierzeniu złodziei. Trzy dni temu policja opublikowała twarze dwóch osób, które były poszukiwane za kradzież. Mężczyzna i kobieta 30 listopada weszli do jednego z bloków przy ul. Gallusa. Wykorzystali nieuwagę jednej z lokatorek, której mieszkanie było otwarte. Sprawcy ze środka wynieśli torebkę. Znajdowały się w niej dokumenty i pieniądze.

W ostatni wtorek policjanci postanowili upublicznić zdjęcie z kamery monitoringu znajdującej się na klatce schodowej. Informacja dotarła do wielu osób. Nasi czytelnicy udostępnili ją na Facebooku 277 razy. Niedługo później funkcjonariusze z komisariatu III policji otrzymali informację o tym, gdzie prawdopodobnie przebywają sprawcy kradzieży. Policjanci pojechali na miejsce i zatrzymali poszukiwaną dwójkę. To 23-latek i 19-latka. Oboje mieszkają w Katowicach. Z naszych informacji wynika, że to mieszkańcy Zawodzia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*