Reklama

Zgon młodego mężczyzny w mieszkaniu księdza z Sosnowca

Grzegorz Żądło
Zwłoki młodego mężczyzny w mieszkaniu księdza parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Sosnowcu. Na razie nie wiadomo jak doszło do zgonu. Na miejscu pracują policjanci, prokurator i biegli.

Jak powiedział nam prokurator Zbigniew Pawlik, szef Prokuratury Rejonowej Sosnowiec Północ, czynności na miejscu ujawnienia zwłok prowadzone były od godz. 12. – Na miejscu jest prokurator i biegli, w tym w zakresu medycyny sądowej. Kiedy prokurator wróci, będziemy nadawać sprawie bieg i podejmować decyzję o kierunku jej prowadzenia – mówi Zbigniew Pawlik. Nie zdradza czy znane są już jakiekolwiek okoliczności zdarzenia oraz w jakim wieku był zmarły mężczyzna.

Specjalny komunikat wydała w tej sprawie sosnowiecka kuria.

“Kuria Diecezjalna w Sosnowcu z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęła do wiadomości informację o zdarzeniu mającym miejsce na terenie mieszkania zajmowanego przez księdza jednej z sosnowieckich parafii. Pomimo reanimacji podjętej przez księdza oraz wezwanych przez niego ratowników medycznych, nie udało się uratować życia młodego mężczyzny obecnego w mieszkaniu. Prowadzone są rutynowe czynności wyjaśniające prokuratury. Kuria Diecezjalna w Sosnowcu w pełni współpracuje z organami procesowymi.”

Jak usłyszeliśmy w biurze prasowym kurii, ksiądz i zmarły mężczyzna się znali. Kuria nie informuje jednak jakie relacje ich łączyły.


Tagi:

Komentarze

  1. Olga 20 marca, 2024 at 5:16 pm - Reply

    Podobno w imprezie w Dąbrowie nie brało udziału 5 księży. Prokuratura już wie. Tak samo tu mafia medialno-prokuratorsko-policyjno-elitowa wszystko ustali i zamiecie.;)

Dodaj komentarz

*
*