Reklama

Zaginięcie 74-latka. Mężczyzna może przebywać w Katowicach

Redakcja
Policjanci z Rzeszowa szukają zaginionego 74-latka. Mężczyzna przyjechał do członka rodziny do Katowic. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała wizerunek zaginionego mężczyzny. To 74-latek z podrzeszowskiego Niechobrza. 26 października Kazimierz Ziaja wyjechał w odwiedziny do brata do Katowic, gdzie pojawił się 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dlatego policja podaje rysopis zaginionego i publikuje jego zdjęcie.

Rysopis:
wzrost 165 cm, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne – szpakowate, średniej długości, nos długi, uszy średnie – przylegające, uzębienie – proteza zębowa, wąsy i broda średniej długości.
Ubiór:
ubrany był w czarną, materiałową kurtkę, sięgającą do pasa, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty sportowe, czapkę z daszkiem ciemnopopielatą z napisem USA. Posiadał ze sobą czarną teczkę typu „aktówka”.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 32 24 albo z dyżurnym komendy pod nr 47 821 33 10 lub alarmowym 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*