Reklama

Wybory samorządowe 2018: listy kandydatów na radnych w wyborach do sejmiku

Redakcja
Mieszkańcy Katowic, oprócz głosowania na prezydenta miasta oraz radnych, mogą też wybrać swoich przedstawicieli do sejmiku województwa śląskiego. Katowice znajdują się w okręgu nr 2 obejmującym także Tychy, Mysłowice oraz powiaty bieruńsko-lędziński i pszczyński. W wyborach swoich kandydatów wystawiło 15 komitetów. Poniżej pełna lista kandydatów na radnych w okręgu nr 2.

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 RAK Wiesława Urszula 69 (wiek) Katowice (miejsce zamieszkania)
2 PIETRAS Jan Władysław 69 Częstochowa
3 WIŚNIEWSKA Anna Elżbieta 21 Katowice
4 DZIEMBA Piotr Jan 38 Katowice
5 RAUCH Wiesław 56 Katowice
6 SZEWCZYK Urszula Barbara 44 Katowice
7 GERMAN Anna Maria 39 Szymocice

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BONIEWSKI Leszek Stanisław 63 Katowice
2 GACKI Henryk Alojzy 66 Katowice
3 NYCZ Henryk Ryszard 66 Bojszowy
4 SURY Katarzyna Maria 55 Katowice
5 KUCZ Zbigniew Władysław 67 Katowice
6 ZAREMBA-MAJCHER Katarzyna Agata 38 Mysłowice
7 KASZA Sylwia Antonina 50 Katowice
8 MIERZWIŃSKI Grzegorz Ryszard 63 Mysłowice

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 SMYKOWSKI Maciej Psych 39 Katowice
2 JAWOREK Alina Joanna 41 Katowice
3 MOKWA Martin 34 Wyry
4 KOLAWA Jaga Magdalena 48 Katowice
5 WOJTASIEWICZ Aleksander Lech 36 Ruda Śląska
6 OTRĘBSKA Agata Zuzanna 39 Katowice

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 SŁAWEK Tadeusz Maria 71 Cisownica
2 GRAMATYKA Michał Sebastian 47 Tychy
3 BEDNARZ Alina Irena 60 Tychy
4 KOWALSKI Sławomir Stanisław 57 Piasek
5 KONIECZNY-SIMELA Dorota Ewa 45 Mysłowice
6 PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia 64 Tychy
7 PALKA Michał Antoni 37 Chełm Śląski
8 ROJEWSKA Bożena Adela 58 Katowice

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 ZABOROWSKI Zbyszek 60 Mikołów
2 WALAT Celina Teresa 55 Mysłowice
3 KWIATEK Włodzimierz Roman 62 Tychy
4 SZKABRAT Teresa Zofia 76 Pszczyna
5 GORKI Włodzimierz Jerzy 66 Katowice
6 SZUMAŃSKA Magdalena Małgorzata 26 Chełm Śląski
7 KROWIAK Andrzej 71 Tychy
8 NOSKOWSKI Zbigniew Henryk 66 Pszczyna

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 PALIŃSKA Izabela Maria 35 Jaworzno
2 PACER Ryszard Jan 56 Gliwice
3 OCZADŁY Patryk Bartłomiej 22 Tychy
4 WÓJCIK Sara Aleksandra 30 Tarnowskie Góry
5 KRASZYNA Leszek Aleksander 43 Zabrze

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 BERK Bartosz 27 Tychy
2 TUREK Mirela Grażyna 25 Mysłowice
3 NOWAKOWSKI Arkadiusz Wojciech 39 Pszczyna
4 ŻUROWSKA Margareta 42 Świętochłowice
5 JAWORSKI Rafał 44 Częstochowa

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
1 PALKA Tomasz Arkadiusz 40 Mysłowice
2 MIZERA-ZALEJSKA Joanna Grażyna 46 Katowice
3 JANAS Paweł Eugeniusz 37 Tychy
4 CZAJA Elżbieta Anna 38 Katowice
5 ŁACHACZ Marcin Grzegorz 37 Katowice
6 MIERZYŃSKA Ewa Joanna 59 Katowice
7 ŻOŁĄDEK Andrzej Paweł 52 Lędziny
8 ZATORSKI Wojciech Tomasz 52 Pszczyna

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 BRZEZINA Tomasz Bogdan 43 Katowice
2 KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław 42 Tychy
3 CZAPKOWICZ Adrianna Hanna 25 Tychy
4 NIEDOBA Tomasz Robert 23 Mysłowice
5 NAGEL Karol Jan 26 Katowice
6 KAŁĘKA Dominika Klaudia 22 Bojszowy Nowe
7 TRUŚ Agata Karolina 22 Gliwice
8 JABLOŃSKI Kamil 20 Katowice

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHEŁSTOWSKI Jakub Piotr 37 Tychy
2 CZARNYNOGA Piotr Franciszek 64 Bieruń
3 WYDRA Przemysław Aleksander 39 Sosnowiec
4 GAŻA Grzegorz Krzysztof 46 Pszczyna
5 SEWIELSKA Urszula Maria 65 Katowice
6 MRÓZ Róża Jadwiga 78 Katowice
7 GROBEL Beata 33 Tychy
8 FEDOROWSKA Bogusława Wiesława 59 Katowice

Lista nr 11 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1 ZADORA Stanisław 69 Zwardoń
2 ZDRACH Tomasz Jerzy 44 Wisła
3 TRZASKA EWA Teresa 64 Jaworzno
4 MIROWSKA Anna Janina 29 Będzin
5 OLBORSKA Joanna Ewa 46 Sosnowiec

Lista nr 12 – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 KASIŃSKI Szczepan 48 Katowice
2 HACAŚ Damian Michał 39 Katowice
3 BULA Tomasz Bolesław 46 Katowice
4 DĄBROWSKI Arkadiusz Stanisław 32 Katowice
5 KURZAWA Bernard Robert 40 Katowice
6 KANDZIA Beata Anna 38 Katowice
7 ZNOJEK Edyta Karolina 31 Będzin
8 LEPIARZ Magdalena Elżbieta 34 Tychy

Lista nr 13 – KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1 MUSIOŁ Tomasz Wojciech 48 Zabrze
2 MŁOCEK Mateusz Adam 23 Lędziny
3 RUTKA Marzena Marlena 43 Mikołów
4 ZBIJOWSKI Krzysztof Eugeniusz 41 Tychy
5 PIĄTEK Barbara Jadwiga 37 Lędziny
6 BARANOWSKI Krzysztof 43 Tychy
7 ZBIJOWSKA Agnieszka 45 Tychy
8 JANAS Izabela Aniela 32 Tarnowskie Góry

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1 JELONEK Aleksandra Elżbieta 49 Chorzów
2 HANDERMANDER-LEWICKA Małgorzata Anna 53 Katowice
3 BARA Jacek Witold 54 Katowice
4 SOJKA Andrzej Antoni 68 Katowice
5 KRZEMIŃSKI Włodzimierz Tomasz 62 Katowice
6 SKUBAŁA Bernard Leszek 54 Zabrze
7 DYRDA Karolina Elżbieta 28 Lędziny
8 JERCZYŃSKI Dariusz Marek 50 Katowice

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1 GORZELIK Jerzy Zdzisław 46 Katowice
2 MYŚLIWIEC Małgorzata Anna 43 Chorzów
3 FICEK Bernadeta Agnieszka 67 Imielin
4 KAPICA Ewa Małgorzata 32 Pszczyna
5 GĄSIORCZYK Mariusz Tomasz 48 Mysłowice
6 BAINKA Marta Magdalena 24 Bieruń
7 MICHAŁEK Maksymilian Piotr 35 Katowice
8 SNACZKE Piotr Paweł 61 Katowice

Lokale wyborcze będą otwarte w niedzielę 21 października od godz. 7 do godz. 21.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*