Reklama

Włamali się do samochodu w centrum Katowic [ZDJĘCIA]

Redakcja
Włamanie do samochodu w centrum Katowic. Ze środka zniknął sprzęt elektroniczny i portfel. Podejrzani płacili kradzioną kartą płatniczą. Straty wynoszą ponad 14 tys. zł. Policja publikuje wizerunki podejrzanych.

Policjanci z komisariatu VI policji w Katowicach prowadzą sprawę włamania do samochodu i kradzieży. Złodzieje mieli dostać się do środka pomiędzy 20 a 21 marca tego roku. Samochód był zaparkowany przy ul. Sokolskiej. Zabrali z niego dekodery telewizyjne oraz portfel, w którym znajdowały się dokumenty i karty płatnicze. Wytypowanych zostało dwóch sprawców, którzy posługiwali się skradzioną kartą płatniczą. Mężczyźni płacili nią na kilku stacjach benzynowych. Łącznie straty wynoszą ponad 14 tys. zł. Twarze podejrzanych zarejestrowały kamery na jednej ze stacji. Policja publikuje ich wizerunki i prosi o pomoc.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców widocznych na zdjęciach, są proszone o kontakt z policjantami komisariatu VI policji w Katowicach przy ul. Stawowej 8 pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3850 lub 112 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*