Reklama

W sobotę kolejna wyprzedaż garażowa i piknik na pl. Andrzeja

Redakcja
Po raz drugi na pl. Andrzeja odbędzie się Piknik Lokalny. W sobotę 29 sierpnia będzie można kupić lub wymienić różne rzeczy, dowiedzieć się jak dać nowe życie starym przedmiotom, wziąć udział w warsztatach czy poznać radnych Rady Jednostki Pomocniczej ze Śródmieścia. Organizatorami wydarzenia są UPstore – lokal na kulturę oraz Stowarzyszenie IKS.

Podczas wydarzenia odbędzie się 7. edycja Miejskiej Garażówki, na której każdy mieszkaniec będzie mógł sprzedać lub oddać rzeczy, których już nie potrzebuje. Dodatkowo stanie namiot z „lokalną szafą”, do którego można oddać za darmo rzeczy (rośliny, książki, ubrania, płyty) które wcześniej się nie sprzedały, a właściciele chcieliby je przekazać komuś bardziej potrzebującemu. Można również coś zabrać, nie pozostawiając niczego w zamian lub wymienić rzecz za rzecz bezgotówkowo. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Medeina, będzie również możliwość wymienić się ubraniami.

Na piknik można przynieść stare, niepotrzebne rzeczy, a fachowcy z UPstore powiedzą jak można nadać im drugie życie. Dla młodszych mieszkańców organizatorzy przygotowali różne atrakcje plastyczne, muzyczne, bańki, wielkie klocki i gry w plenerze.

Piknik Lokalny to dobra okazja by poznać osobiście radnych RJP nr 1 Śródmieście.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*