Reklama

W piątek rozpoczyna się zlot food trucków na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
W piątek na Rynku w Katowicach rozpoczyna się trzydniowy zlot food trucków. Tym razem dania będzie serwować ponad 20 gastrowozów. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne vouchery na posiłki.

Jak zawsze, będzie można zjeść frytki belgijskie, burgery czy hot dogi. Poszukiwacze oryginalnych smaków do wyboru będą mieli kuchnię meksykańską, grecką, indyjską, tajską czy amerykańską. Pojawią się także food trucki serwujące
ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, podpłomyki i bajgle, a także owoce w czekoladzie, lody i gofry. Będzie też ogródek z piwem rzemieślniczym katowickiego pubu Browariat. Na scenie będzie grał DJ, a wieczorem odbywać się będą koncerty.

Wakacyjna edycja Rynku Smaków potrwa jak zwykle przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food truck’i będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Dla naszych czytelników mamy pięć pojedynczych voucherów na posiłki w wybranym food trucku. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku i wysłać mailem odpowiedź na pytanie: Jaka potrawa najlepiej smakuje w upały i dlaczego? Maile przysyłajcie na adres [email protected]. Nie zapomnijcie się podpisać. Czekamy do czwartku do godz. 20.


Tagi:

Komentarze

  1. Miko 10 sierpnia, 2018 at 9:48 am - Reply

    Nie uważacie, że to trochę hipokryzja, gdy naczelny portalu pisze, że zloty foodtrucków się”przejadły” i czas na coś innego na Rynku, a później organizujecie takie konkursy? 🙂

Dodaj komentarz

*
*