Reklama

W niedzielę w Galerii Libero ktoś wygra mieszkanie w Katowicach

Redakcja
W niedzielę 24 listopada Galeria Libero będzie obchodzić pierwsze urodziny. Z tej okazji centrum przygotowało niespodzianki, a punktem kulminacyjnym będzie finał loterii urodzinowej. Do wygrania jest dwupokojowe mieszkanie na Bażantowie. Finał rozpocznie się o godz. 18.

Żeby wziąć udział w losowaniu mieszkania, trzeba zrobić zakupy w Libero za minimum 50 zł i wypełnić odpowiedni kupon. Można to zrobić jeszcze jutro, z zastrzeżeniem, że zakupy muszą zostać zrobione do godz. 17.

Nagroda główna to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m kw. na osiedlu Murapol Nowy Bażantów. Jego wartość to 249.984,00 zł. Do tego garaż za 25.000 zł. Libero płaci też podatek w wysokości 30.554 zł. Na scenie rozlosowane zostaną też nagrody II stopnia – trzy karty podarunkowe o wartości 2000 zł każda. Żeby wygrać nagrody, trzeba będzie być jutro na miejscu i zgłosić się na wezwanie organizatora.

Po symbolicznym wręczeniu nagrody głównej na scenie pojawi się tort i rozpocznie się wspólne świętowanie. Na klientów w kawiarniach Starbucks, So!Coffee, Lodomania, Grycan, Coffee Avenue i KOKO Planeta Łobuziaków czekać będzie urodzinowy poczęstunek. Przez cały weekend klienci będą mogli korzystać ze specjalnych promocji i rabatów w wybranych sklepach i punktach usługowych Libero.

Libero zostało otwarte 15 listopada 2018 roku przy ul. Kościuszki 229. Działa w nim ponad 150 sklepów i punktów usługowych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*