Reklama

W Katowicach kobieta zginęła na pasach. Policja szuka świadków

Redakcja
Śmiertelne potrącenie na pasach w Katowicach. Kobieta zginęła pod kołami ciężarówki. Policja szuka świadków tragicznego wypadku.

Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Dobrowolskiego i Góreckiego. Gdy była na pasach, wjechał w nią pojazd ciężarowy. Piesza zginęła na miejscu. Do tego wypadku doszło 23 marca około godz. 9.10. Teraz policja szuka świadków zdarzenia. Na stronie katowickiej komendy opublikowano komunikat w tej sprawie z prośbą o pomoc:

Z policyjnych ustaleń wynika, że 29-letni kierujący zespołem pojazdów składających się z ciągnika siodłowego marki Volvo i naczepy marki Trailor skręcając w prawo z ul. Dobrowolskiego w ul. Góreckiego, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę, która przechodziła z prawej strony na lewą. 68-letnia mieszkanka Katowic poniosła śmierć na miejscu”.

Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Miał tłumaczyć, że nie zauważył pieszej, ponieważ znalazła się w „martwym polu”. Policjanci szukają świadków śmiertelnego potrącenia w Katowicach z 23 marca. Osoby będące świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19 pok. 455 lub o kontakt telefoniczny tel. 47 85 125 55, 47 85 127 77, 47 85 122 32, 47 85 129 61.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*