Reklama

W biurowcach .KTW może powstać hotel

Grzegorz Żądło
Nie tylko biura i lokale usługowe znajdą się w budowanych przy Spodku biurowcach .KTW. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, inwestor chce też mieć u siebie hotel. TDJ Estate na razie oficjalnie nie potwierdza naszych informacji, ale też im nie zaprzecza.

W biurowcach .KTW mają się mieścić przede wszystkim biura. W dolnych częściach powierzchnia będzie wynajęta na handel i gastronomię. Takie przynajmniej było założenie. Inwestor zauważył jednak, że w Katowicach wciąż brakuje hotelowych pokoi, dlatego część powierzchni zamierza przeznaczyć własnie na taką działalność. Zwłaszcza, że byłby to hotel położony najbliżej Spodka, MCK, NOSPR i Muzeum Śląskiego. Biorąc pod uwagę liczbę imprez w tych obiektach, o obłożenie właściciel nie musiałby się raczej martwić.

PRZECZYTAJ: Przy Spodku powstaną “przesunięte biurowce”

TDJ Estate nie chce na razie potwierdzić naszych nieoficjalnych informacji, ale też im nie zaprzecza. – Jesteśmy otwarci na różne możliwości. Koncentrujemy się na biurach i lokalach handlowo-usługowych, ale jeśli zaobserwujemy zainteresowanie najemców przestrzeniami o innym charakterze, będziemy starali się dostosowywać swoje działania do tych oczekiwań i odpowiadać na nie – mówi Marta Stach z biura prasowego TDJ Estate. Firma przypomina, że na razie zajmuje się wyłącznie poszukiwaniem najemców dla pierwszego, mniejszego biurowca (około 20 000 m kw.). Dopiero jeśli poziom komercjalizacji .KTW I będzie satysfakcjonujący, rozpocznie się budowa drugiego budynku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*