Reklama

Urodziny Spodka. W sobotę jubileuszowy koncert

Ł. K.
Wieczór wspomnień, ale przede wszystkim muzyki. Posłuchać będzie można nie tylko Depeche Mode czy Deep Purple, ale również Erica Claptona. To oni występowali na scenie Spodka. Wszystko zakończy się koncertem, podczas którego wystąpią gwiazdy polskiej muzyki.

W najbliższą sobotę święto będzie trwało przez cały dzień. Od rana Spodek otworzy się na gości. Wieczorem odbędzie się wielki finał urodzinowej imprezy. Podczas koncertu wystąpią artyści, którzy niejednokrotnie gościli  tu na scenie. Zagrają swoje utwory, a niektórzy przygotują na tę okazję specjalne aranżacje. Przez lata Spodek gościł zagraniczne gwiazdy. To ich przeboje wykonają polscy muzycy. Na jednej scenie zagrają: Lady PankMyslovitzMarek PiekarczykMiuoshKaliber 44Cree. Ich występy będą przerywane wywiadami i projekcjami, które przypomną publiczności o latach wielkich wydarzeń w Spodku. Wieczór poprowadzą Piotr Baron i Piotr Stelmach. Początek o godzinie 18. Bilety kosztują, w zależności od miejsca, 39 zł, 49 zł lub 69 zł. Można je kupić w sieciach Empik, Saturn, Media Markt i na ticketpro.pl.

Dla naszych czytelników mamy 5 podwójnych wejściówek na jubileuszowy koncert. Od środy będzie je można zdobyć śledząc nasz profil na Facebooku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*