Reklama

Treningi personalne dla każdego!

Postanowiłeś, że zmienisz coś w sobie? Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz od czego zacząć i jak się za to zabrać? A może brakuje ci motywacji lub po prostu się wstydzisz? Zapomnij o tym wszystkim i zamień swoje „marzenie” i gadanie w konkretny cel!

Strefa Siły – Studio Treningu Personalnego, miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i miejsce, które pomoże ci osiągnąć twój cel! To  STREFA zarówno dla Pań, jak i dla Panów, początkujących oraz sportowców.

Co zapewniamy?

Zapewniamy pełną opiekę trenerską, wszechstronny rozwój oraz idywidualne podejście do każdego klienta. Ocenimy twoje możliwości fizyczne i sprawność, dobierzemy odpowiednie metody i środki aby przygotować dla ciebie program treningowy, który będziesz realizować wraz z twoim trenerem. Osoby początkujące nauczymy jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia i zapoznamy z odpowiednią techniką oraz przekonamy,  że trening wcale nie musi być nudny. Osobom bardziej doświadczonym zapewnimy dalszy rozwój sprawności oraz pracę nad deficytami i brakującymi elementami.
Obierzemy wspólnie twój konkretny cel, czy to zrzucenie kilku zbędnych kilogramów,  czy zbudowanie masy mięśniowej, a może zadbanie o zdrowie, czy rekompozycja sylwetki. Nieobce są nam też treningi siłowe, funkcjonalne czy przygotowanie motoryczne zawodnika. Najważniejsze że konsekwentnie będziemy  realizować twój cel, nie braknie motywacji i wsparcia.

Co nas wyróżnia?

U nas klient jest najważniejszy! Dopasowujemy wszystko pod niego. Zapewniamy profesjonalne studio treningowe na wyłączność, bez tłumów ludzi. Zapewniamy stały dostęp do sprzętu bez kolejek. Do sprzętu, który nauczy ciebie i twoje ciało pracy w życiu codziennym. Dopasowujemy dni i godziny maksymalnie pod ciebie, żebyś miał komfort i swobodę. Zapewniamy opiekę, rozwój i  bezpieczeństwo, nie musisz się bać, wstydzić innych ludzi, obawiać ich spojrzeń, musisz po prostu zacząć! Dla jeszcze większego uśmiechu możesz zacząć trenować ze swoim partnerem/partnerką,  kolegą czy koleżanką, jeżeli nie masz ochoty ćwiczyć samemu.

Z kim?

Tomek Balewicz – ukończył wychowanie fizyczne z dyplomem trenera przygotowania motorycznego, trener personalny oraz instruktor sportu w skokach na ścieżce akrobatycznej i trampolinie. Aktywny zawodnik trójboju siłowego.

Jakie usługi zapewniamy:
– trening: zdrowotny, siłowy, funkcjonalny, przygotowanie motoryczne
– plany treningowe
– plany żywieniowe
– przygotowanie pod testy sprawnościowe
– praca nad sylwetka
– prowadzenie online

Gdzie?

Ul. Armii Krajowej 99, Chorzów (W razie potrzeby zapewniamy trening u klienta)

Nie czekaj, nie odkładaj zdrowia na wieczne „jutro”. Działaj, rozwijaj się, realizuj swoje cele, zacznij już dziś!

Tel. 783-771-151

Zajrzyj do nas:

Facebookhttps://www.facebook.com/strefasily

Instagramhttps://www.instagram.com/strefa.sily/

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*