Reklama

Szybki kredyt gotówkowy – gdzie wziąć szybko kredyt?

Jeszcze do niedawna szybka gotówka była domeną firm pożyczkowych. Banki, widząc konkurencję ze strony pożyczkodawców, musiały jednak wyjść na przeciw klientom i u nich również mamy szansę na szybkie pieniądze. Coraz częściej w sieci spotkasz kredyt gotówkowy bez dodatkowych formalności, Czy rzeczywiście jest to takie proste, jak się wydaje? Kto ma największe szanse na szybki kredyt gotówkowy? Jak go pozyskać? Odpowiadamy!

Rozpowszechnienie internetu oraz przeniesienie wielu usług do sieci spowodowało, że ludzie chętniej korzystają z propozycji online. Mają do nich tak samo duże zaufanie, jak do tradycyjnej bankowości. Powoduje to, że kredytu gotówkowego szukamy właśnie w sieci zwłaszcza podczas panowania koronawirusa. Zależy nam też zwykle na czasie. Oczekiwanie przez kilka tygodni na decyzję kredytową od banku przestaje być dla wielu osób satysfakcjonujące. Powoduje to więc, że banki muszą przedstawić ofertę, która zainteresuje klientów. Czy rzeczywiście tak robią?

Szybki kredyt gotówkowy – jakie warunki musisz spełnić?

Każdy bank sam może określać warunki, jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy. Zazwyczaj jednak różnią się one w niewielkim stopniu od warunków tradycyjnego finansowania. Różnicą jest znacznie mniejsza liczba formalności, których powinieneś dopełnić. Najczęściej wystarczy jedynie wypełnić formularz dostępny na stronie banku lub poprzez porównywarkę finansową. Trzeba podać w nim dane związane z wysokością zarobków, ale również miejscem zamieszkania oraz inne informacje, pozwalające bankowi skontaktować się z tobą.

Szybki kredyt gotówkowy – jak dużo pożyczysz?

Szybki kredyt bankowy to produkt, który ma głównie charakter promocyjny. Jego celem jest przyciągnięcie klientów, którzy być może w przyszłości będą chcieli pożyczyć więcej lub skorzystać z innych produktów w ofercie banku. Jest to jednak ryzykowny produkt dla banku. W związku z tym ogranicza on dostęp do gotówki. Maksymalne kwoty kredytu są więc najczęściej ograniczone. Pożyczysz w ten sposób zazwyczaj nie więcej niż dziesięć tysięcy złotych. Również czas spłaty zobowiązania może być widocznie skrócony. Taki kredyt zaciągniesz raczej nie na dłużej niż pięć lat.

Szybki kredyt gotówkowy – w jakim banku?

Szybki kredyt gotówkowy dostępny jest w wielu bankach, ale nie w każdym. Aktualnie powinieneś w pierwszej kolejności szukać go w PKO BP, mBanku, czy Millenium Banku. Jeśli jednak nie masz regularnych dochodów, nie masz szans na udzielenie pozytywnej decyzji kredytowej. Mimo że gotówkę możesz mieć na koncie szybko, wciąż jednak musisz spełniać podstawowe wymagania banków co do twojej sytuacji finansowej. Po środki mogą sięgnąć osoby z odpowiednio wysoką zdolnością kredytową, które otrzymują regularne dochody.

Szybki kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Szybki kredyt gotówkowy często dostępny jest bez zaświadczeń o dochodach. Wciąż jednak musisz w jakiś sposób udowodnić, że jesteś w stanie spłacić zobowiązanie. Najczęściej zaświadczenie zamieniane jest na inny dokument. Możesz przedstawić skan deklaracji podatkowej lub wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy. Czasem wystarczy jedynie oświadczenie o dochodach. Bank później sprawdza jej już na własną rękę.

Szybki kredyt gotówkowy – który wybrać?

Szybki kredyt gotówkowy najłatwiej wziąć przez internet. Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby pieniądze znalazły się na twoim koncie. Nie tracisz czasu na dojazdy do oddziału banku oraz rozmowy z konsultantem. Wyzwaniem może być jednak wybranie odpowiedniej instytucji. Jeśli nie chcesz marnować swojej energii na analizowanie kosztów każdej oferty z osobna, wykorzystaj kalkulator kredytowy Totalmoney.  Podpowie ci on, który szybki kredy gotówkowy opłaca się najbardziej.

 W kalkulatorze sprawdzisz łączne koszty kredytu. Nie musisz więc wiedzieć, jak liczy się oprocentowanie czy RRSO, gdyż to narzędzie z łatwością zrobi to za ciebie. Dzięki niemu kredyt gotówkowy będzie jeszcze szybszy, a środki pojawią się na Twoim koncie nawet w ciągu kilku dni.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*