Reklama

Świętochłowice po raz trzeci próbują sprzedać limuzynę byłego prezydenta Dawida Kostempskiego

G. Ż.
Urząd Miejski w Świętochłowicach po raz trzeci próbuje sprzedać służbowy samochód, którym jeździł były prezydent tego miasta i były katowicki radny Dawid Kostempski. Cena wywoławcza VW Passata została obniżona do 121 500 zł.

Sprzedaż samochodu, który polecił kupić i z którego korzystał Dawid Kostempski była jedną z pierwszych decyzji nowego prezydenta Świętochłowic Daniela Begera. Jak tłumaczył, miasta nie stać na tam drogie auto. Kupiony w czasie rządów Kostempskiego VW Passat ma niespełna dwa lata. Został zarejestrowany w maju 2017 roku. To model B8 4 MOTION 2.0 TSI, wersja: Highline DSG z napędem na cztery koła. Ma bogate wyposażenie m.in. czujniki parkowania przód/tył, ABS, ESP, podgrzewane dysze spryskiwaczy i lusterka, podgrzewane przednie fotele, chłodzony schowek, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy, system przeciwpoślizgowy MSR, ASR, skórzana tapicerka, tempomat, wycieraczki z czujnikiem deszczu, system nawigacji satelitarnej “Discover Media”, komplet poduszek powietrznych czy aluminiowe koła. Samochód ma 60 000 przejechanych kilometrów.

Na oferty kupna UM w Świętochłowicach czeka do 29 marca do godz. 12:45. Tego samego dnia nastąpi otwarcie ofert. Jeśli co najmniej dwie osoby lub firmy zaproponują taką samą kwotę, wówczas odbędzie się pomiędzy nimi licytacja.

W poprzednich przetargach na sprzedaż służbowego samochodu prezydenta Świętochłowic nie wpłynęły żadne oferty.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*