Reklama

Sieć stacji benzynowych robi wakacyjną promocję. Ostatnio skończyło się paraliżem dróg dojazdowych

Redakcja
Sieć stacji benzynowych Circle K ogłosiła, że 23 czerwca zorganizuje dla klientów promocję cenową. Ostatnim razem taka akcja skończyła się korkami i paraliżem dróg dojazdowych do niektórych stacji.

23 czerwca w godzinach od 14:00 do 17:00, w ramach akcji „Summer Day”, klienci będą mogli skorzystać z rabatu 50 gr/l na paliwa miles® oraz milesPLUS®. W tych samych godzinach w grudniu 2022 roku Circle K zorganizowało promocję przedświąteczną. Rabat 1 zł na litrze przyciągnął tylu chętnych, że przejazd drogami dojazdowymi do stacji był bardzo utrudniony. Sieć tłumaczyła wtedy, że specjalnie wybrała godziny popołudniowe, kiedy natężenie ruchu jest mniejsze, ale przyznała, że „liczba klientów przekroczyła nasze szacunki i spowodowała wzrost natężenia ruchu„.

Promocja na paliwo sparaliżowała drogi dojazdowe do stacji

Tym razem będzie pewnie podobnie, choć rabat jest o połowę mniejszy niż w grudniu. Z oferty mogą skorzystać posiadacze karty lojalnościowej EXTRA.

Cirkle K zapowiada także inną promocję. We wszystkie wakacyjne weekendy, zaczynając od piątku 23 czerwca, będzie można zatankować dowolne paliwo 0 35 gr taniej na litrze. Promocja obejmie posiadaczy karty lojalnościowej i będzie obowiązywać od godz. 17 w piątki do niedzieli. Zakończy się 3 września. Podczas jednego tankowania będzie można kupić maksymalnie 85 litrów paliwa.

W Katowicach w promocji biorą udział stacje przy ul. Słonecznej 25, ul. Lwowskiej 19B i ul. Szarych szeregów 3.


Tagi:

Komentarze

  1. zorientowany 7 września, 2023 at 11:27 pm - Reply

    murcki w okolicy bozych darow nie posiadaja stacji paliwowej ani myjni cisnieniowej ,jak rowniez panewniki przed rozjazdem na starganiec i kochlowice …..

  2. vw 9 sierpnia, 2023 at 9:42 pm - Reply

    Niech po prostu ceny poobniżają a nie promocje na 2 dni robią!

Dodaj komentarz

*
*