Reklama

Promocja na paliwo sparaliżowała drogi dojazdowe do stacji

Ł. K.
Promocyjna cena benzyny na stacjach paliw jednej z sieci spowodowała ogromne utrudnienia w ruchu. Długie kolejki ustawiły się do tankowania po obniżeniu ceny o 1 zł na litrze.

Jedni narzekają na utrudnienia, a inni są zadowoleni, bo udało im się zatankować. Niezależnie od tego, czy ktoś wybierał się dzisiaj skorzystać z promocji na stacjach Circle K, to i tak mógł stać w długich korkach. Sieć stacji paliw wyszła do klientów z przedświąteczną ofertą pod nazwą „Paliwa Dzień na Circle K”. W godzinach od 14.00 do 17.00 na wybranych 368 stacjach sieci, paliwa miles® oraz milesPLUS® można było kupić o złotówkę taniej. W Katowicach były to trzy stacje przy ul. Słonecznej 25, ul. Lwowskiej 198 i Szarych Szeregów 3.

Kierowcy, którym udało się dojechać do dystrybutora mieli szczęście, bo patrząc na natężenie ruchu na Google Maps, wiele osób w ciągu trzech godzin nawet nie zbliżyło się do wjazdu na stację. Na drogach dojazdowych w okolicach Circle K tworzyły się długie korki. Dlatego osoby, które w ogóle tankować nie zamierzały, zaczęły krytykować w sieci ten pomysł.

Na zarzuty dotyczące paraliżu na drogach sieć stacji odpowiada, że akcja została celowo zaplanowana o tej porze dnia. Zdaniem Circle K, między 14.00 a 17.00 „jest mniejsze natężeniu ruchu, ale na tyle duże, by jak najwięcej klientów mogło skorzystać z promocji”. 


Tagi:

Komentarze

  1. MM 16 grudnia, 2022 at 8:11 am - Reply

    Godzinami stali w korku pod stacją na zimnie, żeby kupić tańsze paliwo a załączając i gasząc silnik na mrozie zużywali na to więcej paliwa i tym samym kasy niż zaoszczędzili na tej promocji. Ciekawe ilu w tej gigantycznej kolejce o tym pomyślało?

  2. Eryk 15 grudnia, 2022 at 8:55 pm - Reply

    „Janusze” tankują xD

Dodaj komentarz

*
*