Reklama

Urodzinowa akcja w Supersamie. Można wygrać cenne nagrody

Redakcja
Trwa urodzinowa promocja w Supersamie. Do soboty 16 października można wziąć udział w akcji, w której do wygrania są m.in. telewizor, elektryczna hulajnowa, ipad czy czytnik książek.

W dniach 11-16 października Dom Handlowy Supersam świętuje swoje 6. urodziny. Ich głównym elementem jest akcja, w której do wygrania są cenne nagrody. Każdy, kto w tym tygodniu zrobi zakupy w Supersamie za minimum 100 zł, będzie mógł zagrać w grę zręcznościową na tablecie. Gra polega na złapaniu jak największej liczby prezentów w określonym czasie. Grać można w godzinach 12-18, a w sobotę 16 października od 12 do 17.

Osoby, które osiągną najlepsze wyniki, dostaną nagrody. Do wygrania są telewizor 55 cali marki Sony, hulajnoga elektryczna Xiaomi, ipad Apple mini, telefon Xiaomi redmi, czytnik Amazon Kindle i aparat natychmiastowy Instax. W przypadku, gdy kilku uczestników będzie miało taką samą liczbę zebranych prezentów podczas gry na tablecie, zwycięzcą zostaje osoba, która wcześniej zgłosiła paragon (lub parę paragonów) do akcji.

6 najlepszych uczestników z danego dnia zostanie poinformowanych drogą telefoniczną o swoim wyniku i szansie na wygranie nagrody głównej.

Nagrody trzeba będzie odebrać do godz. 18 w sobotę 16 października.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*