Reklama

Samoloty na cały rok

Grzegorz Żądło
Ten kalendarz powstał po to, żeby pomóc dzieciom. Pierwszy raz w historii lotnisko w Pyrzowicach zdecydowało się na sprzedaż swojego kalendarza i przeznaczenie zabranych dzięki temu pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka. Można go kupić poprzez oficjalne konto Katowice Airport na portalu aukcyjnym Allegro w cenie to 55 zł. Sprzedaż prowadzona będzie do wyczerpania nakładu. Czytelnicy katowice24.info mogą zdobyć jeden egzemplarz bezpłatnie (szczegóły na końcu tekstu).

Kalendarz Katowice Airport zawiera zdjęcia wykonane przez pyrzowickich spotterów, czyli fanów fotografii lotniczej. Uchwycili oni najładniejsze i najbardziej charakterystyczne samoloty, które lądowały i startowały w Pyrzowicach. Zdjęcia zostały zrobione o różnych porach dnia i nocy. Są duże. Kalendarz ma bowiem wymiary 60 na 85 cm. To osiem lakierowanych, dwustronnych kart. Zdjęcia zostały wybrane w konkursie zorganizowanym przez lotnisko.

Czytelnicy katowice24.info mogą zdobyć jeden egzemplarz kalendarza. Zadanie jest proste. Trzeba udostępnić post z tym tekstem na fanpage strony na Facebooku (szybkie przejście tutaj) i w komentarzu wpisać swój ulubiony kierunek podróży. Może to być miasto, do którego już teraz można polecieć z Pyrzowic, albo takie, którego w siatce połączeń pasażerowie oczekiwaliby najbardziej. Kalendarz trafi do osoby, która udostępni post i będzie miała najwięcej lajków przy swoim komentarzu. Lajki z kont fikcyjnych nie będą brane pod uwagę, a „obdarowane” nimi osoby zostaną wykluczone z zabawy. Do końcowej klasyfikacji liczą się wyłącznie polubienia od prywatnych osób (bez firm, społeczności, instytucji, wydarzeń itp. itd.). Udostępniać i zamieszczać komentarze można do godz. 20 w piątek 11 grudnia. Odbiór kalendarza będzie możliwy jedynie osobiście w Katowicach.

Kalendarz_Katowice_Airport


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*