Reklama

Salsa, kino i bajki na placu przed Libero

Redakcja
To ostatni wakacyjny weekend na placu przed Galerią Libero. W sobotę po raz kolejny odbędą się latynoskie potańcówki “Let’s salsa!”. Następnie rozpocznie się projekcja dwóch filmów kulinarnych w ramach Films For Food Festival. W niedzielne przedpołudnie bajkę “Kropka z Błędem”dla dzieci przeczyta aktorka Paulina Holtz.

W sobotę, 24 sierpnia, w godzinach od 16:00 do 18:00 na plenerowym parkiecie przed Libero zagoszczą gorące rytmy oraz profesjonalni tancerze. Będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach bachaty (16:40-17:00) oraz salsy (17:40-18:00). Do wygrania zostały ostatnie karnety upoważniające do dwunastu lekcji tańca w szkole tańca.

W sobotni wieczór po raz ostatni przed Libero odbędzie się także FIlms For Food Festival. Będą dwa seanse. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Pierwszym filmem, jaki widzowie będą mogli zobaczyć w plenerowym kinie będzie „Chateau Chunder: A wine revolution”. To zabawny dokument ukazujący przemianę australijskiego wina. Twórcy, na przykładzie wielu barwnych anegdot, pokazują jak osiągnąć globalny sukces.  Drugim dokumentem będzie „Bar Schumanna”, w którym widzowie odbędą podróż po najlepszych barach świata, razem z narratorem i przewodnikiem – legendarnym Charlesem Schumannem. Films for Food Festival towarzyszyć będzie aperitivo połączone z degustacją specjalnie przygotowanych dań.

Z kolei w niedzielę, 25 sierpnia, na Placu do Radości pojawi się aktorka Paulina Holtz, która przeczyta bajkę “Kropka z błędem” wydawnictwa “Dwie Siostry”. Czytanki na Placu do Radości odbędą się od 11:00 do 13:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*