Reklama

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Lokal na kulturę”

Dzięki konkursowi "Lokal na kulturę" powstała m.in. galeria Szara

Szymon Kosek
W konkursie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na ciekawą działalność kulturalną, artystyczną lub twórczą. Zwycięzcy będą mogli prowadzić ją w którejś z ośmiu proponowanych przez miasto lokalizacji.

Konkurs jest organizowany od września 2013 roku. Ci, których propozycje okażą się najbardziej interesujące, dostaną możliwość wynajmu lokalu z niskim czynszem. W wyniku konkursu w Katowicach miasto podpisało już kilkanaście umów najmu. Powstały m.in. Muzeum Historii Gitary przy ul. Krzywej 4, Ośrodek Studiów o Mieście Klubu Jagiellońskiego przy ul. Sienkiewicza, Agencja Artystyczna ART VIBE przy ul. Czecha 1a, czy galeria Szara przy ul. Misjonarzy Oblatów 4.

W tym roku miasto proponuje osiem lokali, które znajdują się przy: ul. Chopina 8, ul. Dąbrowskiego 4, ul. Gliwickiej 223, al. Korfantego 78A, ul. Kościuszki 5, ul. Obrońców Westerplatte 98 (dwa lokale), ul Obrońców Westerplatte 100, ul. Sienkiewicza 21, ul. Warszawskiej 25A.

Na oferty urząd miasta czeka do 20 marca. Można je składać w budynku urzędu przy ul. Rynek 1 w wydziale budynków i dróg (II piętro, pok. 205) lub w Biurze Obsługi Mieszkańców (stanowiska 5 i 6). Formularz ofertowy i projekt umowy najmu znajdują się na stronie urzędu miasta.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*