Reklama

Rusza kolejny etap remontu na A4. Zjazd na S1 zostanie zamknięty

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Postępują prace remontowe na autostradzie A4. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu konieczne są zmiany w organizacji ruchu. Zjazd na drogę ekspresową S1 zostanie zamknięty.

Trwa remont wiaduktu na węźle Brzęczkowice w Mysłowicach. Utrudnienia w tym rejonie trwają od początku roku, a teraz prace wkraczają w kolejny etap. W miniony czwartek, 18 maja, otwarto zjazd z S1 dla A4 dla kierowców jadących od strony Łodzi w kierunku Katowic. Będzie trzeba jednak zamknąć kolejną część węzła. Jak informuje koncesjonariusz autostrady A4, spółka Stalexport Autostrada Małopolska, od 22 maja br. zostanie zamknięty zjazd z autostrady A4 na drogę S1 dla podróżujących od Katowic w kierunku Tychów, Bielska-Białej i Cieszyna. Objazd zostanie poprowadzony łącznicą Katowice-Łódź, a następnie z wykorzystaniem węzła Sosnowiec-Jęzor (koło Designer Outlet), skąd możliwy będzie powrót na drogę S1 w kierunku Cieszyna. Ten zjazd pozostanie zamknięty przez kilka tygodni, do 15 czerwca.

W dalszym ciągu pod wiaduktem w Brzęczkowicach obowiązuje zwężenie i ograniczenie prędkości do 60 km/h. Podobna organizacja ruchu jest w rejonie wiaduktu na drodze S1, na jezdni w kierunku Łodzi.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*