Reklama

Rusza Intel Extreme Masters w Spodku i MCK. Bezpłatne atrakcje przez cały weekend

IEM w Katowicach po raz kolejny przyciągnie tłumy fanów gier. Do Katowic wiele osób przyjeżdża głównie po to, żeby zobaczyć zmagania w Counter Strike w najlepszym wykonaniu. Jednak jest też wiele innych atrakcji.

Wielki esportowy turniej zaczął się już pod koniec stycznia, ale teraz przeniesie się do Spodka, żeby fani na żywo mogli śledzić zmagania profesjonalnych graczy. Po raz 13. podczas Intel Extreme Masters rozegrane zostaną mistrzostwa ESL Pro Tour. W ten weekend zaplanowano ostatnie trzy dni rywalizacji. W play-offach zmierzy się 6 drużyn. Zwycięzca zgarnie puchar i 400 tys. dolarów. Bilety na tę część IEM zostały wyprzedane, ale nadal można śledzić turniej przez liczne transmisje online.

Poza tym na IEM nie zabraknie atrakcji dostępnych bez biletu. W MCK po raz kolejny zaplanowano bezpłatne targi IEM Expo. Odwiedzający mogą wypróbować wiele tytułów nie tylko na PC, ale również konsole. Jest możliwość przetestowania gier z VR i innych najnowszych technologii gamingowych. Poza tym na stoiskach odbywają sie akcje sponsorów oraz zabawy i quizy, w których można wygrać cenne nagrody. W MCK da się też zgarnąć autografy najlepszych graczy. Dodatkowo, goście IEM Expo mają szansę wejść do Spodka na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Reklama

Od piątku do niedzieli drzwi do MCK będą otwierane o godz. 10.00, a Spodek 2 godziny później. Mecze ćwierćfinałowe w piątek o godz. 15.45 i 19.00, półfinały odbędą się w sobotę w tych samych godzinach. Wielki finał IEM 2025 w niedzielę o godz. 17.00.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bartek - niezalogowany 2025-02-09 22:04:06

    oglądanie ludzi co jeżdżą na rowerze, to wyższy poziom abstrakcji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kukura - niezalogowany 2025-02-08 19:33:51

    oglądanie typów co grajom w gry, to wyższy poziom abstrakcji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bartek - niezalogowany 2025-02-08 12:31:59

    Byłem na wszystkich edycjach, w tym roku pazerność organizatorów przebiła skalę. Nigdy więcej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości