Reklama

Remont przy DTŚ-ce. Prace ruszają tuż po majówce

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Remonty dróg w Katowicach. Zaraz po majówce rozpoczną się prace w dwóch lokalizacjach. Szykują się utrudnienia na ruchliwym skrzyżowaniu.

Pozimowe naprawy dróg w Katowicach. Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów, tuż po majówce rozpoczną się prace w dwóch lokalizacjach. Na 4 maja zaplanowano rozpoczęcie robót drogowych w Załężu i Dąbrówce Małej.
Wymiana nawierzchni prowadzona będzie w rejonie skrzyżowania ul. Bracka – ul. Bocheńskiego – ul. Gliwicka – DTŚ. Przejazd zostanie utrzymany, ale jest to miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu, więc prace mogą powodować spore utrudnienia. Najpierw sfrezowana zostanie istniejąca nawierzchnia, a następnie zaplanowano ułożenie nowych warstw konstrukcyjnych. Prace będą prowadzone również w godzinach nocnych, a termin ich  zakończenia przewidziany jest na 15 maja.
Zniszczona nawierzchnia zostanie wymieniona również na ul. Milowickiej – na odcinku od ul. Le Ronda do ul. Pod Młynem. Naprawa rozpocznie się również w czwartek. Roboty będą obejmować rozbiórkę istniejących nawierzchni asfaltobetonowych i ułożenie nowych. Prace mają być wykonywać do 15 maja z zachowaniem ruchu jednokierunkowego, od strony ul. Pod Młynem.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*