Reklama

Puszka z pieniędzmi dla chorej dziewczynki skradziona. Policja szuka złodzieja [WIDEO]

Łukasz Kądziołka
Mężczyźni siedzieli przy barze, a zanim wyszli jeden z nich schował do kurtki charytatywną puszkę. W środku były pieniądze ze zbiórki dla chorej na autyzm Nadii Bochenek. Policja szuka złodzieja i publikuje nagranie z monitoringu.

O kradzieży puszki na datki w lokalu przy ul. Mariackiej pisaliśmy w poniedziałek. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Do kradzieży doszło dokładnie tydzień temu, 21 listopada około godz. 18. Dwóch mężczyzn siedziało przy barze w Ambasadzie Śledzia. Jeden z nich ukradł puszkę. Wcześniej podawaliśmy, że w środku było 500 zł, ale według policji, skradziona kwota to ok. 600 zł. Mężczyźni wyszli z lokalu. Puszkę na ul. Damrota odnalazł później przypadkowy przechodzień.

PRZECZYTAJ TEŻ: Z lokalu przy ul. Mariackiej złodzieje ukradli puszkę z pieniędzmi dla niepełnosprawnej dziewczynki

Całą sytuację nagrała kamera monitoringu. Dokładnie w 33 sekundzie nagrania widać jak mężczyzna chowa puszkę w kurtce. Dzisiaj policja opublikowała wideo i prosi o pomoc. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na nagraniu, są proszone o kontakt z policjantami z komisariatu I w Katowicach pod nr tel. 32 200 3500, 32 200 2555, 112 lub pod adresem [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*