Reklama

Prezydent ma się spotkać z mieszkańcami Podlesia. Niektórzy mogą nie dojechać

S. K.
W najbliższy poniedziałek prezydent Marcin Krupa spotka się z mieszkańcami Podlesia. Problem w tym, że niektórzy mieszkańcy mogą na nie nie dotrzeć. Tego samego dnia w urzędzie miasta odbędzie się ważna dla dzielnicy dyskusja.

Spotkanie prezydenta Marcina Krupy ma się odbyć 27 marca o godz. 17 w Szkole Podstawowej nr 21. Również w poniedziałek w urzędzie miasta ma się odbyć publiczna dyskusja nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulicy Uniczowskiej, czyli głównej drogi biegnącej przez Podlesie. Dyskusja zaplanowana jest na godz. 15. Spotkania dotyczące projektów planów zagospodarowania przestrzennego cieszą się dużym zainteresowaniem. Bardzo często trwają półtora godziny lub nawet dłużej. W związku z tym dotarcie do Podlesia na spotkanie z prezydentem może być niemożliwe.

O zbieżność terminów zapytaliśmy we wtorek rzeczniczkę urzędu miasta. – To błąd, harmonogram spotkań z prezydentem jest już dawno ustalony. Najprawdopodobniej termin dyskusji nad planem zostanie zmieniony – mówiła Ewa Biskupska. Urząd zdecydował się jednak na inne rozwiązanie. W razie zgłoszenia takiej potrzeby przez mieszkańców, dyskusja ma zostać powtórzona.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*