Reklama

Poważny wypadek w Katowicach. Z BMW zostało niewiele [ZDJĘCIA]

Redakcja
Dzisiaj rano doszło do bardzo poważnego wypadku na drodze w Katowicach. W dzielnicy Murcki samochód osobowy uderzył w drzewo. Samochód jechał z ogromną prędkością.

Bardzo poważny wypadek w Katowicach. Na drodze pomiędzy Mysłowicami i Katowicami w Lesie Murckowskim samochód osobowy zjechał z jezdni. Jak podaje katowicka policja, do zdarzenia doszło ok. godziny 4.00 na ul Beskidzkiej. Auto marki BMW jechało w kierunku dzielnicy Kostuchna i wypadło z drogi, a następnie uderzyło w drzewo. 38-letni kierowca przeżył, ale w stanie ciężkim trafił do szpitala w Ochojcu. Z jego samochodu zostało niewiele. Prawdopodobnie przyczyną wypadnięcia z jedni była bardzo duża prędkość. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w momencie wypadku BMW mogło jechać ok. 200 km/h. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W trakcie działań służb droga była całkowicie zablokowana, a kierowcy musieli korzystać z objazdu przez Mysłowice.


Tagi:

Komentarze

 1. rohaks 24 czerwca, 2020 at 7:35 am - Reply

  Kierowca auta na litere B. Hedonista albo na dopalaczach.

 2. Tomek 24 czerwca, 2020 at 6:12 am - Reply

  Często w tym lesie dochodzi do wypadków, a i tak ludzie zapier… przez niego. Są znaki, że zwierzyna w lesie itd a i tak niektórzy idioci nic z tego sobie nie robią. Dziennie jeżdżę przez ten las już od kilku lat i da się bezpiecznie przejechać, przepisowo oczywiście!

 3. VEL WULFY 23 czerwca, 2020 at 5:17 pm - Reply

  To pokozoł…

 4. P Śl 23 czerwca, 2020 at 2:07 pm - Reply

  Ludzie bez wyobraźni nigdy nie powinni mieć prawa jazdy. 200 km/h na drodze po intensywnych deszczach, brak słów.

Dodaj komentarz

*
*