Reklama

Podróż dookoła świata na targach w MCK

Redakcja
Podróżnicy, firmy z branży turystycznej i oferty z różnych części Polski i świata. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym ruszają targi turystyki. Goście będą mogli posłuchać o wyprawach do ciekawych zakątków planety. Będą pokazy i atrakcje dla dzieci.

Trzy dni turystycznych atrakcji w MCK. Podczas targów GLOBalnie będzie można zapoznać się z ofertą m.in. biur podróży, turystycznych regionów na terenie Polski i innych krajów, uzdrowisk i hoteli. Oprócz części wystawowej będzie dużo wydarzeń towarzyszących. Pojawią się podróżnicy i ciekawe postacie, które opowiedzą o swoich wyprawach. W piątek posłuchać będzie można o tym, co ciekawego znajdzie turysta w Rumunii i Mołdawii. Będzie też relacja z wyprawy rowerowej do Meksyku, a o swoich doświadczeniach opowie Jan Mela i fotograf National Geographic Marcin Dobas. Na sobotnie atrakcje warto zabrać dzieci. Będą widowiskowe pokazy westernowe i jazda na rowerze trial. Poza tym odbędą się warsztaty pt. „Kreatywne, świadome i tanie podróżowanie”. Wśród gości pojawi się m.in. Nela, czyli mała reporterka znana z książek i programów dla dzieci. Niedzielny program to m.in. spotkanie z twórcami popularnego rajdu Złombol – Martyną Kinderman-Tetzlaff i Marcinem Tetzlaffem oraz Hajerem, który samotnie podróżował po całym świecie.

Impreza w MCK potrwa trzy dni. Targi będą czynne w godzinach 10-17 w piątek, w sobotę godzinę dłużej, a w niedzielę od 10 do 16. Wstęp kosztuje od 8 zł do 30 zł. Cennik jest dostępny TUTAJ, a pełny program targów można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*