Reklama

Podejrzany o pedofilię zatrzymany w Katowicach. Miał gwałcić dziewczynki

Redakcja
Mężczyzna, który miał gwałcić dziewczynki, został zatrzymany przez policję w Katowicach. Podejrzany o pedofilię usłyszał pięć zarzutów. O wszystkim poinformowała matka ofiar gwałtów.

Policjanci z Katowic zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna wielokrotnie miał dopuszczać się aktów pedofilii. Jego ofiarami były dwie dziewczynki poniżej 15. roku życia. Ich matka przeczytała SMS-y, które do jednej z jej córek wysyłał jej były partner. Mieszkanka Katowic powiadomiła o tym policjantów. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zebrali sporo dowodów. Ustalili, że przez około 4 lata, od 2016 roku do stycznia tego roku, miał wielokrotnie gwałcić dziewczynki.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pedofilię 6 lutego poza Katowicami, w aktualnym miejscu zamieszkania. W jego mieszkaniu znaleziono 82 działki dilerskie marihuany. 34-letni mężczyzna usłyszał już pięć zarzutów. Dwa dotyczą zgwałcenia osoby małoletniej poniżej lat 15 w czynie ciągłym przy jednoczesnym znęcaniu się nad ofiarą. Ponadto podejrzanemu przedstawiono dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej w czynie ciągłym oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzany o pedofilię 34-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*