Reklama

Zrobiła zakupy za 50 zł i wygrała mieszkanie warte prawie 300 000 zł

Pani Aleksandra (z lewej) i Urszula Łatka-Styrkowiec.

G. Ż.
Wypełniła 15 kuponów, ale opłaciło się. Pani Aleksandra z Siewierza wygrała mieszkanie w loterii Galerii Libero. Dzięki temu, najprawdopodobniej przeprowadzi się do Katowic na stałe.

Przez kilka miesięcy każdy, kto zrobił zakupy w Galerii Libero za co najmniej 50 zł, mógł wypełnić specjalny kupon i wziąć udział w losowaniu nagród. Były też takie, które można było odebrać od razu. Jednak największe oczekiwania i emocje towarzyszyły niedzielnemu finałowi. Najpierw rozlosowano trzy karty podarunkowe o wartości 2000 zł. Później przyszedł czas na losowanie nagrody głównej, czyli dwupokojowego mieszkania o powierzchni nieco ponad 44 m kw. w inwestycji Murapol Nowy Bażantów. Jego wartość to 249.984,00 zł. Do tego garaż za 25.000 zł. Libero płaci też podatek w wysokości 30.554 zł. Pierwsza wylosowana osoba nie pojawiła się na scenie. Zasady są takie, że po wywołaniu nazwiska, ma się dwie minuty na potwierdzenie obecności i 5 minut na dotarcie do sceny. Drugi kupon został wypełniony niepoprawnie. Dopiero za trzecim razem wszystko było w porządku, a kiedy prowadzący imprezę Krzysztof Jankowski wywołał panią Aleksandrę, ta musiała tylko zjechać windą z drugiego piętra. Jak powiedziała nam pani Ola, pochodzi z Siewierza i właśnie skończyła studia w Katowicach. Obecnie wynajmuje tu mieszkanie, ale jego właściciel musi już chyba zacząć szukać nowego lokatora. – Mam na dzieję, że teraz będę mogła przeprowadzić się do Katowic już na stałe i zacząć pracę w tym mieście – mówiła niedługo po losowaniu pani Ola. Dodała, że nie wierzyła w sukces, więc stanęła na najwyższym piętrze Galerii Libero i wszystko obserwowała z góry. – Wiedziałam, że są małe szanse, jak zobaczyłam urnę z kuponami (do soboty klienci Libero wypełnili około 200 000 kuponów). Kiedy usłyszałam swoje nazwisko, nie do końca wiedziałam co się dzieje. Zaskoczenie, stres, nawet nie pamiętam jak zeszłam z góry.

Jak powiedziała podczas finału loterii Urszula Łatka-Styrkowiec z Galerii Libero, w pierwszym roku działalności, centrum rozdało nagrody za około 1,5 mln zł. To m.in. dwa samochody osobowe i mieszkanie. W drugim roku loterie mają być kontynuowane.


Tagi:

Komentarze

  1. Marcin 25 listopada, 2019 at 2:04 pm - Reply

    Prowadzący do godny następca K.S. w familiadzie. Może nawet bardziej żenujące żarty ma…

Dodaj komentarz

*
*