Reklama

Katowickie centrum handlowe dorzuca do zakupów maseczki. Są jednak dwa warunki

Redakcja
Galeria Libero od dzisiaj rozdaje klientom maseczki wielorazowego użytku. Szansę na ich zdobycie mają klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 100 zł. Co ważne, z promocji wyłączonych jest kilka sklepów, w tym Biedronka.

Liczba maseczek jest ograniczona. Na cały czas trwania akcji, czyli 21 maja – 11 czerwca, Libero przygotowało ich 6000. Jeśli skończą się przed 11 czerwca, wówczas promocja zostanie zakończona. Są też limity dziennie. Również w tym przypadku, wyczerpanie limitu dziennego uniemożliwi odbiór maseczki. Trzeba będzie próbować kolejnego dnia.

Do wyboru jest 6 wzorów dla kobiet i mężczyzn, m.in. z elementami nawiązującymi do kultury i historii Śląska. Uszyte zostały w technologii poliester active weave i mają kieszeń na antywirusowy filtr węglowy PM 2.5 lub inny.

Żeby dostać jedną z takich maseczek, trzeba zrobić zakupy w Libero za minimum 100 zł i pokazać paragon (lub kilka na łączną sumę min. 100 zł) w info punkcie na poziomie 0.

Co ważne, do promocji kwalifikują się zakupy wszelkich produktów lub usług na terenie Galerii Libero, z wyłączeniem artykułów alkoholowych, wyrobów tytoniowych oraz dokonanych w aptekach, kantorach, oddziałach banków i supermarkecie Biedronka.

Jedna osoba w czasie trwania promocji może odebrać maksymalnie 1 maseczkę.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*