Reklama

Palili marihuanę w piwnicy. Zatrzymała ich policja

Redakcja
Policjanci zatrzymali młodych mężczyzn w piwnicy w Ligocie. Powodem były narkotyki, które mieli przy sobie. Teraz mogą mieć poważne problemy.

Policja zatrzymała podejrzanych w piwnicy jednego z bloków w Ligocie. Trwała tam dwuosobowa impreza. Któryś z lokatorów musiał poczuć charakterystyczny zapach marihuany i zadzwonił na policję. Funkcjonariusze weszli do środka i w boksie zastali dwóch młodych mężczyzn. Okazało się, że mieli oni przy sobie narkotyki. U 20-latka funkcjonariusze znaleźli marihuanę, extasy i amfetaminę, a jego młodszy kolega miał w spodniach marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podejrzani przyznali się do winy i chcą dobrowolnie poddać się karze. Jednak o jej wysokości zdecyduje sąd.


Tagi:

Komentarze

 1. Pawel Skobar 2 października, 2020 at 11:38 pm - Reply

  Towarzyszu Johnny vel riki sugerujecie że kacza milicja się myli? Że nie potrafi rozpoznać że g*** rze w piwnicy palą psychoaktywny majeranek? Nie uczyli na kursach ludowych co to THC? Macie uraz głowy padaczkowy? Tak? To wszystko tłumaczy

 2. Paweł Skobar 2 października, 2020 at 12:33 pm - Reply

  W Czechach można legalnie w sklepie kupić maryśkę. Ludzie w szpitalach nie umierają od dopalaczy jak w Polsce. Ten problem nie istnieje. Posiadanie niewielkiej ilości 'twardych’ narkotyków zagrożone jest karą administracyjna a nie więzieniem. W więzieniach nie siedzą narkomani tylko są leczeni. Polskie państwo jest jak gangster, nie lubi konkurencji. Z wódki jest haracz tfu akcyza. Na gminnym festynie babcie dzieliły swoją księżycówką to wpadli komandosi z KAS i zrobili babciom kipisz. Babcie z księżycówką można spałować a za Srebrną przekręt za 3 miliardy nikomu włos z głowy nie spadł…

  • riki 2 października, 2020 at 4:01 pm Reply

   Jakbyś nie wiedział to leczniczą maryśkę też można w polsce kupić. Na receptę od roku 2017. Teraz przeproś i podziękuj prezesowi.

   • Paweł Skobar 2 października, 2020 at 5:14 pm Reply

    Taaa jak masz zespół Tourette’a albo stwardnienie rozsiane. Kłam Pinokio, kłam…

    • Johnny 2 października, 2020 at 9:58 pm Reply

     Weź się chłopie popukaj w czoło i sprawdź zanim napiszesz bzdury. Wystarczy w necie poszukać i masz legalną marychę nawet bez recepty. Nawet na alledrogo sprzedają skręty.

     • Kolo 3 października, 2020 at 7:17 am Reply

      Zawartość THC 0%

 3. Ozjasz 2 października, 2020 at 11:21 am - Reply

  A mogli napić się wódki.

Dodaj komentarz

*
*