Reklama

Nowy Kaufland w Katowicach. Dzisiaj promocje, poczęstunek i zabawa z nagrodami

Redakcja
Nowy sklep sieci Kaufland w Katowicach. Pierwszego dnia na klientów placówki w Piotrowicach będą czekać promocje, poczęstunek i zabawa z nagrodami. To będzie 243 sklep Kaufland w Polsce i 3 w Katowicach.

Pierwszy był sklep w Brynowie, a niedaleko stąd powstał kolejny. Dzisiaj otwiera się trzeci Kaufland w Katowicach. Sieć ma już w mieście trzy placówki, w Silesia City Center i przy ul. Brynowskiej. Nowy został wybudowany w Piotrowicach, przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Armii Krajowej, na terenie po Famurze.
Nowy obiekt ma powierzchnię ok. 5,2 tys. m kw. i będzie jedną z największych placówek sieci w Polsce. W stałej ofercie sklepu do dyspozycji klientów znajdzie się ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. Kaufland przygotował w tej lokalizacji również Strefę Świadomego Odżywiania, w której będzie można znaleźć artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty z obniżoną zawartością cukru, a także artykuły bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie. W sklepie zastosowano kilka nowoczesnych rozwiązań. Są panele dotykowe pozwalające zarejestrować kartę Kaufland Card i sprawdzić cenę produktów, zamontowano też kasy samoobsługowe oraz automat przyjmujący kaucjonowane butelki.

Pierwszego dnia w nowej katowickiej placówce Kaufland przygotowano niespodzianki i promocje. Na powitanie pierwsi klienci otrzymają róże i jabłka. Będą również upominki w postaci balonów z logo sieci oraz breloków, a także poczęstunek przygotowany z oferty lady obsługowej Kaufland – wędlin i serów, a także pieczywa. Klienci nowego sklepu będą mogli poczęstować się również gorącą kawą i herbatą oraz sokami.
Po zakupach będzie można dołączyć do loterii. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba będzie okazać paragon za zakupy w wysokości minimum 100 zł. W puli nagród znajdą się bony na zakupy w sklepach sieci oraz produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (wyroby delikatesowe), K-Classic (artykuły spożywcze, przekąski, chemia), K-Bio (żywność ekologiczna), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne dla domu) czy bevola (kosmetyki). Koło Szczęścia będzie dostępne od czwartku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

30 listopada nowo powstały market Kaufland w Katowicach będzie otwarty dla klientów od godziny 6:00.

Zdjęcia: Kaufland Polska


Tagi:

Komentarze

  1. Wredziol 3 grudnia, 2023 at 4:30 pm - Reply

    O fajnie, mógłbym zrobić zakupy wracając samochodem z pracy w Katowicach.
    O, nie! Przecież mnie nie stać na parking w Katowicach 🙁

Dodaj komentarz

*
*