Reklama

Nowe mieszkania na os. Witosa. TDJ Estate ma pozwolenie na budowę

Ł. K.
140 mieszkań w czterech budynkach z podziemnym garażem to nowa inwestycja mieszkaniowa na os. Witosa. Inwestor ma już zgodę na rozpoczęcie prac budowlanych. Te ruszą za kilka miesięcy. Natomiast sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła.

Kolejne bloki powstaną na os. Witosa. Swoje plany inwestor, TDJ Estate, zdradził już w ubiegłym roku. Budowa osiedla obok skrzyżowania ulic Rataja i Bardowskiego jest coraz bliżej. Spółka otrzymała pozwolenie na budowę. – To dzielnica dobrze znana, rozpoznawalna, którą wyróżnia bogata infrastruktura, a także świetna komunikacja z innymi częściami Katowic i miastami sąsiedzkimi. Te atuty są bardzo istotne dla osób poszukujących nowego mieszkania – mówi Bartłomiej Stuła, dyrektor ds. sprzedaży w TDJ Estate.

PREZENTACJA.pdf

Na działce o powierzchni ok. 0,7 ha staną cztery budynki. Dwa z nich będą 8-kondygnacyjne, a kolejne dwa 5-kondygnacyjne. Znajdzie się w nich łącznie 140 mieszkań. Deweloper rozpoczął już sprzedaż lokali. W ofercie znalazły się kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 27 m kw. do 106 m kw. Największe będą wyposażone w tarasy, pozostałe w balkony. Z kolei lokatorom na parterze zostaną udostępnione ogródki. Budynki będą ze sobą połączone kondygnacją podziemną. Tam zlokalizowany zostanie parking, na którym będzie łącznie 145 miejsc postojowych. Dodatkowy parking, na 30 samochodów, powstanie obok budynków. Wszystkie budynki będą wyposażone w podjazdy i windy. Inwestor wybuduje również plac zabaw dla dzieci. Budowa powinna rozpocząć się w II kw. tego roku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*