Reklama

Nowa firma wprowadza się do Altusa. Będzie rekrutacja

Ł. K.
Do biur na 6. piętrze najwyższego budynku w Katowicach wprowadzi się firma, która zajmuje się m.in. nieruchomościami, ubezpieczeniami i kredytami. Od 1 czerwca firma chce wejść na katowicki rynek. Będą nowe miejsca pracy.

Zakres działalności spółki Power Holding jest szeroki. Firma ma już swoje biura w kilku innych miastach Polski m.in. w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Chociaż Power Holding działało już na katowickim rynku, to teraz chce wejść na niego jeszcze mocniej. Nowe biuro w Katowicach będzie świadczyło usługi m.in. z zakresu pośrednictwa nieruchomości, kredytów hipotecznych, leasingu samochodów i ubezpieczeń podróży. Tym zajmą się pracownicy firmy, która swój oddział otworzy 1 czerwca na 6. piętrze Altusa. – Wybór miejsca nie jest przypadkowy, bo Altus jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście, a Katowice coraz mocniej rozwijającym się rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i biurowych – mówi Mateusz Pawełek, dyrektor operacyjny w Power Holding sp. z o.o.

W nowym biurze będą pracowali agenci nieruchomości, doradcy finansowi i doradcy ubezpieczeń. Spółka zapowiada rekrutację. Nie podaje jednak, ile będzie miejsc pracy. Wiadomo natomiast, że wynagrodzenie będzie się składało z podstawy i prowizji.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*