Reklama

Nocny pościg ulicami Katowic. Kierowca jechał golfem pod prąd

Golf po zatrzymaniu przez policję. For. materiały KMP w Katowicach.

G. Ż.
Katowicka policja poszukuje świadków pościgu, który rozegrał się w piątek w nocy na ulicach miasta i na autostradzie A4. Około godz. 22.50 przez kilometr srebrny golf jechał A4 pod prąd. Gonił go policyjny radiowóz, który ostatecznie uderzył w tył volkswagena i zatrzymał go. W środku było czterech mężczyzn. Dwóch uciekło.

W piątek około godz. 22.30 na ul. Damrota policjanci chcieli zatrzymać do kontroli srebrnego golfa. Kierowca nie zatrzymał się, uderzył w radiowóz i zaczął uciekać ulicami Katowic. Dojechał do autostrady i dalej jechał pod prąd  w kierunku Krakowa. Goniący go policjanci w końcu uderzyli w tył golfa, który stanął w poprzek drogi.  W środku było czterech mężczyzn. Dwaj zostali zatrzymani. To 20 30-laktowie. Młodszy był poszukiwany, bo ma do odbycia karę dwóch lat więzienia za kradzieże i włamania.

Policja szuka teraz dwóch pozostałych pasażerów golfa i prosi wszystkich, którzy około godz. 22.50 widzieli samochód jadący pod prąd, o kontakt. Można dzwonić pod nr telefonu 32-200-2000 lub 32-200-2555.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*