Reklama

Multipleks walczy o klientów i obniża ceny biletów

Grzegorz Żądło
Od piątku 6 października znacząco maleją ceny biletów w jednej z największych sieci kin w Polsce. Choć nie we wszystkich miastach. Katowice znalazły się akurat wśród tych, w których widzowie zapłacą mniej. Jak tłumaczą przedstawiciele Multikina, to odpowiedź na oczekiwania klientów.

Od dzisiaj (piątek) wszystkie bilety na filmy w katowickim Multikinie kosztują 15 zł. Nowy cennik będzie obowiązywał przez cały tydzień.  Za seans 3D należy doliczyć opłatę za okulary w wysokości 3 zł. Jak mówią przedstawiciele Multikina, to odpowiedź na oczekiwania klientów. – Zdajemy sobie sprawę, że ceny biletów do kina są w Polsce dość wysokie. Dlatego postanowiliśmy znacząco je obniżyć. Teraz mamy ceny porównywalne z tymi w kinach studyjnych – mówi Róża Admacio, PR manager w Multikinie. Dodaje, że nowej oferty nie należy traktować jak promocji, bo nie ma ona ograniczenia czasowego. Katowice znalazły się wśród czterech miast, w których testowane będą nowe stawki. Pozostałe to Wrocław, Gdańsk i Warszawa (w jednym kinie).

Do tej pory za bilety w Multikinie trzeba było płacić około 23 zł. Na pokazy premierowe ceny wynosiły nawet powyżej 30 zł. Teraz wstęp na każdy seans będzie kosztował tyle samo.

Do końca roku na ekrany polskich kin wejdą takie filmy jak „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (premiera 15 grudnia), „Listy do M3” (10 listopada), „Najlepszy” (17 listopada). „Ligę Sprawiedliwości” (17 listopada), „Pierwszy śnieg” (13 października) czy „Morderstwo w Orient Expressie” (24 listopada).


Tagi:

Komentarze

 1. Mariola 2 listopada, 2017 at 7:40 pm - Reply

  Dlaczego 10.10.2017 kupując „BILETY PREZENTOWE” musiałam zapłacić po 34,-zł/szt ?

 2. Adam 7 października, 2017 at 3:54 pm - Reply

  Na jak długo ta obniżka?

 3. Radek 6 października, 2017 at 4:28 pm - Reply

  Błąd w tytule nowej części Gwiezdnych Wojen. Pozdrawiam.

  • Grzegorz Żądło 6 października, 2017 at 4:41 pm Reply

   Dziękujemy. Już poprawione.

   • Filip 12 października, 2017 at 12:26 am Reply

    „Cały tydzień…” a wspomina Pan o seansach pod koniec roku, nie rozumiem zależności, chyba że jestem zaspany?

    • Grzegorz Żądło 12 października, 2017 at 7:36 am Reply

     Cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Każdy tydzień.

Dodaj komentarz

*
*