Reklama

Maturzysta z Katowic zaczął zbiórkę pieniędzy na studia w USA

Ł. K.
Maturzysta z Katowic, który dostał się na prestiżową uczelnię i kierunek w USA, zaczął zbiórkę na studia. Po naszym tekście Dominik spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, nawet  obcych ludzi. Ma nadzieję, że to pomoże mu w realizacji marzeń.

Historia drogi Dominika Freja, absolwenta III LO im. Mickiewicza, na Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley spotkała się z dużym zainteresowaniem. Przypomnijmy, że Dominik aplikował na trudny kierunek, czyli kosmologię. Dostanie się na prestiżową uczelnię wydawało mu się niemożliwe. Otrzymał pozytywną odpowiedź ze Stanów Zjednoczonych, ale pojawił się kolejny problem. Studia licencjackie w Berkeley dla obcokrajowców to koszt ok. 900 tys. zł za 4 lata. Dominik postanowił, że się nie podda i zdobędzie pieniądze. O jego ciężkiej pracy i determinacji napisaliśmy kilka dni temu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Bardzo zdolny maturzysta z Katowic dostał się na prestiżowy uniwersytet w USA, ale potrzebuje pieniędzy na studia

Od piątku artykuł został udostępniony na Facebooku ponad 150 razy. Dominik nie spodziewał się takiej reakcji. „Napisało do mnie mnóstwo osób, po tym jak udostępniłem wasz artykuł. Kilka osób pytało już o zbiórkę pieniędzy” – pisze Dominik. Część osób była zdziwiona, że jeszcze nie zaczął zbierać pieniędzy przez internet. Dominik postanowił naprawić swój błąd jak najszybciej. Już w sobotę założył zbiórkę na swoją edukację. Na razie do celu brakuje mu jeszcze bardzo dużo. Studia w Kalifornii maturzysta z Katowic miałby zacząć w połowie sierpnia. Każdy może go wesprzeć przez internet. Zbiórka jest dostępna TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. dan 21 maja, 2019 at 2:33 pm - Reply

    szkoda ze liczba udostępnień nie idzie w parze z wpłątami

Dodaj komentarz

*
*