Reklama

Kolizja i wyciek paliwa na autostradzie A4

Ł. K.
Na wysokości ul. Francuskiej doszło do kolizji. Kierowca jednego z aut wjechał w drugi podczas zmiany pasa ruchu. Z ciężarówki wyciekało około 700 litrów paliwa. Akcja została już zakończona, ruch wraca do normy.

Do zdarzenia doszło o godzinie 7.20. Na wysokości ul. Francuskiej na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym w trakcie zmiany pasa ruchu. Nikomu nic się nie stało. Strażacy zabezpieczają miejsce kolizji, ponieważ doszło do uszkodzenia baku ciężarówki. Wycieka z niego około 700 litrów paliwa. Policja kieruje ruchem, na razie otwarty jest lewy pas. Jeszcze przed godziną 9 ma zostać uruchomiony drugi pas. Tworzą się duże korki i trochę potrwa zanim się rozładują. Na autostradzie ruch jest utrudniony już od zjazdu na Mysłowice, niedaleko punktu poboru opłat. Korkuje się S86 w kierunku Sosnowca. Zakorkowane są również ulice w centrum miasta, m. in. Warszawska i 1 Maja.

Około godziny 10 zakończyła się akcja policji i straż pożarnej. Otwarte zostały obydwa pasy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, teraz ruch autostradą A4 powinien odbywać się normalnie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*